.

.

Лило И Бод на момчето Далеку Од Планетите Графички Мета Атлетски Хедер Медиум

Лило И Бод на момчето Далеку Од Планетите Графички Мета Атлетски Хедер Медиум

DEN 159.84
Износ

Охана значи семејство и тоа значи дека ниту една маичка не останува зад себе! Најдете совршен стил за вашето семејство со оваа машина Дизни Лило измијте ладно внатре кон надвор со слични бои, исушете се ниско, (закачете суво за најдобри резултати). Официјално лиценцирана облека. Дизајниран од ексклузивна соработка со врвни брендови и уметници од светска класа.

R

Им се допаѓа и на купувачите