.

.

Мандо Државниот Момчиња Маица Со Кратки Ракави, Големини 4-18

Мандо Државниот Момчиња Маица Со Кратки Ракави, Големини 4-18

DEN 224.00
Износ

Ова е начинот на ладење, секојдневен стил. Оваа Маичка За Момчиња Од Мандалорија е обележана со преден графички принт и е изработена во удобна ткаенина со класичен врат на екипажот и кратки ракави. Графичката маичка На Ова момче Војни на Ѕвездите се спарува со неговите шорцеви, џогери или фармерки за комплетен ансамбл, совршен од училишни денови до забава на игралиште. Совет : оваа маичка слоеви и под кошула со копчиња за разноврсност и стил. Материјал : 60% Памук/40% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Фит : Опуштено. Деколте : Екипажот. Затворање : стил на Пуловер. Ракави : Краток. Џебови : Никој. Карактеристики : Графичко печатење напред и назад. ●Lucasfilm Ltd. Сите Права Се Задржани. Момчиња Војна На Ѕвездите Мандалориска Маица Со Кратки Ракави.

R

Им се допаѓа и на купувачите