.

.

Inktastic Бик Соѕвездие Хороскопски Знак Илустрација Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Inktastic Бик Соѕвездие Хороскопски Знак Илустрација Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 2.00
Износ

Бик Соѕвездие Хороскопски Знак Илустрација Мало Маица. Совршен роденденски подарок за Бикот во вашиот живот! Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Inktastic Бик Соѕвездие Хороскопски Знак Илустрација Мало Дете Краток Ракав Маица Унисекс Хедер И Ројал 4 T. Идеален За астролози или љубители на астрологијата!. Совршен роденденски подарок за Бикот во вашиот живот!. Бик Соѕвездие Хороскопски Знак Илустрација Мало Маица. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. знаци месец бик симбол рогови астролог ноќ скај ѕвезди митологија мит грчки богатство дете предучилишна возраст дете облека облека.

R

Им се допаѓа и на купувачите