.

.

Момци Дрибленд? 5. оз., Маица Пакет

Момци Дрибленд? 5. оз., Маица Пакет

DEN 0.67
Износ

50% претходно испукан памук, 50% полиестер; ткаенината за сушење ја отстранува влагата од телото; шиење со двојна игла низ целата површина; беспрекорна јака; етикета за пренос на топлина; снимено Рамо до рамо; Гилдан Бојс Дрибленд? 5.6 мл., 50/50 Маица 5 Пакет.

R

Им се допаѓа и на купувачите