.

.

Inktastic Јас Сум Четири

Inktastic Јас Сум Четири

DEN 2.00
Износ

Јас Сум Четири! 4-Ти Роденден Розова И Сина Сирена Мала Маица. Прави магичен подарок за четвртиот роденден за вашата ќерка или внука што сака сирена! Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Inktastic Јас Сум Четири! 4-ти Роденден Розова И Сина Сирена Дете Краток Ракав Маица Унисекс Фудбал Сина И Бела 4 T. Совршен За сирена или океан тематските роденденски забави!. Прави магичен подарок за четвртиот роденден за вашата ќерка или внука што сака сирена!. Јас Сум Четири! 4-Ти Роденден Розова И Сина Сирена Мала Маица. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. родендени четири вртење опашка меурчиња бисер школка скали коса среќен ад дете од предучилишна возраст дете облека облека.

R

Им се допаѓа и на купувачите