.

.

Инктастична Мојата Мими Ме Сака Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица Со Долги Ракави

Инктастична Мојата Мими Ме Сака Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица Со Долги Ракави

DEN 2.00
Износ

Мојата Мими Ме Сака Повеќе Од Ѕвездите на Небото - астронаут што лебди во вселената со мрежа за пеперутки се обидува да фати ѕвезда со крилја. Симпатичен подарок за секое големо бебе од Мими! Inktastic Мојата Мими Ме Сака Дете Долги Ракави Маица Унисекс Бела 5/6 T. 4.5 мл. 100% чешлан памучен фин дрес (хедер е 93/7). Топстич ребрести јака и манжетни. Лентата од рамо до рамо ја поддржува ткаенината од прекумерно истегнување и обезбедува долготраен квалитет. Двојно игла полите дното. астронаут ѕвезди на небото внук внук светло обоено темно.

R

Им се допаѓа и на купувачите