.

.

Дадор Деца Девојки Светкави Метални Маици Момчиња Сјајна Лабава Маица За Џез Модерни Танцови Перформанси Носат

Дадор Деца Девојки Светкави Метални Маици Момчиња Сјајна Лабава Маица За Џез Модерни Танцови Перформанси Носат

DEN 2.67
Износ

Дадор Деца Девојки Светкави Метални Маици Момчиња Сјајна Лабава Маица За Џез Модерни Танцови Перформанси Носат.Сет Вклучуваат : 1pc Топ Состојба : Ново Со тагматеријал : 20% Cottontag Бр.Препорачана Големина1202-626,8 "/68см16, 9"/43см1406-1029,9 "/76см18, 9"/48см Деца Девојки Светкави Метални Маици Момчиња Сјајна Лабава Маица За Џез Модерни Танцови Перформанси Носат. Врвниот дизајн на перформансите со краток ракав и редовно тркалезно деколте, сјајни светки во целост. Едноставна цврста боја, може совршено да се совпадне со многу видови дно, брилијантно блескави наспроти позадината на сценските светла. Табелата со големина значи возрасен опсег за девојчиња и момчиња, но тие се само за општо водство, миење раце ладно и суво закачување. Може да се носи широко во некои прилики, како што се сценски перформанси, танцова облека, топка, Фестивал, облека за забави и така натаму.

R

Им се допаѓа и на купувачите