.

.

Детски Плоштади-Хопи Велигденски Икони - Детска И Младинска Графичка Маица Со Кратки Ракави

Детски Плоштади-Хопи Велигденски Икони - Детска И Младинска Графичка Маица Со Кратки Ракави

DEN 467.04
Износ

Детски Плоштади-Хопи Велигденски Икони - Детски И Младински Графички Маици Со Кратки Ракави-Авторски Права Виаком Интернешнл Ад. Сите Права Се Задржани. Никелодеон, Детски Плоштади И сите поврзани наслови, логоа и ликови се заштитни знаци На Viacom International Inc. Детски Плоштади создадени од Стивен Хиленбург. Цврсти Бои-100% Памук. Атлетик Хедер-90% Памук 10% Полиестер. Загреани Бои-60% Памук 40% Полиестер. Мек памук со прстен. Машина за перење ладно; падне сува ниска; не железо дизајн.

R

Им се допаѓа и на купувачите