.

.

Инктастик Те Сакам До Месечината И Назад . Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Инктастик Те Сакам До Месечината И Назад . Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 303.84
Износ

Те сакам до месечината и назад . Детска Маица. Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Инктастик Те Сакам До Месечината И Назад . Маица Со Кратки Ракави Унисекс Црн Леопард 5/6Т. маиците со Цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. симпатична облека за облека за деца од предучилишна возраст.

R

Им се допаѓа и на купувачите