.

.

Д-Р Сеус-Мавтајќи Со Банери На Црвена, Бела И Сина-Дете И Млади Кратки Ракави Графичка Маица

Д-Р Сеус-Мавтајќи Со Банери На Црвена, Бела И Сина-Дете И Млади Кратки Ракави Графичка Маица

DEN 271.84
Износ

Д - р Сеус - Мавтајќи Со Банери На Црвени, Бели и Сини-Мали И Млади Кратки Ракави Графички Маица Цврсти Бои - 100% памук. Атлетик Хедер-90% Памук 10% Полиестер. Загреани Бои-60% Памук 40% Полиестер. Мек памук со прстен. Машина за перење ладно; падне сува ниска; не железо дизајн.

R

Им се допаѓа и на купувачите