.

.

Бетмен Момчиња Краток Ракав Маица, Големини 4-18

Бетмен Момчиња Краток Ракав Маица, Големини 4-18

DEN 224.00
Износ

Оживејте го вашиот стил и бидете нервозни со Детективската Маичка Бетмен. Совршен за секоја пригода! Ова на тренд маици се совршени за секоја случајна пригода, и сигурно ќе го привлечат вниманието на сите. Супер меките маици не само што се модерни, туку и многу удобни. Секоја облека е направена уникатна поради процесот на производство. Овие на тренд графика може лесно да се комбинираат со вашите омилени шорцеви, панталони или потење. Ова ќе биде основно парче во вашиот плакар. Совршен за оние кои го сакаат Бетмен! МОМЦИ СС ЛИЦЕНЦА МЕТА 4/5.

R

Им се допаѓа и на купувачите