.

.

Војна На ѕвездите Логото Со Вејдер Смешни Празнични Ликови Божиќ-Маица Со Кратки Ракави За Деца-Прилагодено-Кралско

Војна На ѕвездите Логото Со Вејдер Смешни Празнични Ликови Божиќ-Маица Со Кратки Ракави За Деца-Прилагодено-Кралско

DEN 447.84
Износ

Официјални Војна На Ѕвездите Стока Војна На Ѕвездите Божиќни Маици За Момчиња, Девојчиња, Мажи, Жени; Машки Божиќни Маици "Војна На Ѕвездите"; Женски Божиќни Маици "Војна На Ѕвездите"; Детски Божиќни Маици "Војна На Ѕвездите"; Семејни Војна На Ѕвездите Божиќни Маици; Војна На Ѕвездите Божиќни Дуксери; 2023; Војна На Ѕвездите Смешен Среќен Божиќ од галаксија далеку, далеку! Оваа смешна официјална маичка за одмор На Лукасфилм или качулка го прикажува класичното лого на Филмот "Војна На Ѕвездите" украсено со слатки цртани илустрации на омилени ликови во празничните сцени, вклучувајќи Го И Дарт Вејдер со послужавник со свежо печени колачиња, Царски Бура, Ц-3ПО, трио Џава Со подароци Од Р2-Д2, Р5-Д4 и Моќен Дроид Гнк "Гонк", чубака Облечена Во Пријатни уши, бб-8 И порг, плус новогодишна елка, бонбони, гранче холи, многу подароци Завиткани подароци и борец за вратоврска. Одличен божиќен подарок за обожавател На Војна На Ѕвездите! Одење на одмор патување Во Дизниленд Или Волт Дизни Светот? Подгответе се за Работ На Галакси со маичка "Војна На Ѕвездите" која е совршена за координирање и усогласување на у Магијата во деталите. Екран уметност.100% претходно намален памук. Кратки поставени ракави. Вратот на екипажот. 3/4" ребро-плетена јака. Залепени шевови на вратот и рамото за издржливост. Солза-далеку етикета. Голи потреби. 100% памук. Увезени. Експрес превозот не е достапен за оваа ставка. Оваа ставка не може да се испраќа на меѓународно ниво или надвор од 50-те Соединети држави. Тоа може да се испрати само на физичка адреса, а не На P. O. Кутија, APO или FPO адреса. Ве молиме дозволете 2-3 недели за испорака. Секоја нарачка се печати по купувањето и се смета за прилагодена. Поради уникатната природа на овие предмети, приспособените предмети не можат да бидат вратени или разменети, освен ако не се оштетени или неисправни.

R

Им се допаѓа и на купувачите