.

.

Младински Кави Леонард Ројал Ла Клиперс Играч Маица

Младински Кави Леонард Ројал Ла Клиперс Играч Маица

DEN 2.00
Износ

Помогнете му на вашето дете да го претстави својот омилен играч на Ла Клиперс со Оваа Маица За Играч На Кави Леонард. Се одликува со бројот на тимската ѕвезда напред и назад и неговото презиме напишано вертикално, што значи дека непоколебливиот фандом На Кави Леонард на вашиот млад обожавател никогаш нема да биде доведен во прашање. Меката памучна ткаенина сигурно ќе ги одржува топли и удобни додека ја покажуваат својата поддршка за Ла Клиперс во оваа маичка. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Краток ракав. Вратот на екипажот. Официјално лиценциран. Бренд : Надворешни Работи. Графика за печатење на екранот. Машинско перење, сува сува ниска. Увезени. Вратот на екипажот. Материјал : 100% Памук. Графика за печатење на екранот.

R

Им се допаѓа и на купувачите