.

.

Шепа Патрола-Главата Над Шепите За Вас - Дете И Млади Краток Ракав Графички Маица

Шепа Патрола-Главата Над Шепите За Вас - Дете И Млади Краток Ракав Графички Маица

DEN 0.33
Износ

Шепа Патрола-Главата Над Шепите За Вас-Дете И Млади Краток Ракав Графички Маица-Авторски Права Виаком Цврсти Бои-100% Памук. Атлетик Хедер-90% Памук 10% Полиестер. Загреани Бои-60% Памук 40% Полиестер. Мек памук со прстен. Машина за перење ладно; падне сува ниска; не железо дизајн.

R

Им се допаѓа и на купувачите