.

.

Покемон-Легенда На Мираидон-Младинска Графичка Маица Со Долги Ракави

Покемон-Легенда На Мираидон-Младинска Графичка Маица Со Долги Ракави

DEN 303.84
Износ

Покемон-Мираидон Легенда-Млади Долг Ракав Графички Маица Цврсти Бои-100% Памук. Атлетик Хедер-90% Памук 10% Полиестер. Хедер Јаглен-60% Памук 40% Полиестер. Рингспун памучен дрес. Машина за перење ладно; падне сува ниска; не железо дизајн.

R

Им се допаѓа и на купувачите