.

.

Марки Г Облека Бебе И Мало Дете Краток Ракав Маици Памук Дрес Екипажот-Вратот Маичка, Топла Розова Црвена Хедер

Марки Г Облека Бебе И Мало Дете Краток Ракав Маици Памук Дрес Екипажот-Вратот Маичка, Топла Розова Црвена Хедер

DEN 1.00
Износ

Облечете го вашето бебе во Овие Мари Г Облека Краток Ракав Екипажот-Вратот Бебешки Маици. Маиците се погодни за бебиња кои имаат 18 месеци. Изработени од 100% памук од дрес, тие се меки, дишат, лесни и погодни за кожата за да го одржат бебето удобно. Едно пакување содржи 3 бебешки маици кои доаѓаат Во Жешка Розова, Црвена и хедер боја. Овие живописни бои се квалитетни и не бледнеат кога се мијат во машина за перење или рачно. Унисекс памучните маици се соодветна облека и за момчиња и за девојчиња. Имаат ребреста јака која цврсто се вклопува околу вратот. Ребрестите плетени ткаенини се растегливи, што овозможува јаката на маиците да се протега без да ја наруши нивната форма. Маиците за мали деца, исто така, имаат чист изглед на долниот раб со двојна игла со странична конструкција на споеви. Нивниот едноставен, еднобоен дизајн ви овозможува да ги спарите со која било облека. Овие бебешки маици со кратки ракави се соодветни летни тимови.Марки Г Облека Бебе И Мало Дете Краток Ракав Маици 100% Памук Дрес Екипажот-Вратот Маичка, 18М, Топла Розова/Црвена/Хедер(Пакет од 3) бебешките маици имаат едноставен стил поради нивната обична цврста боја. Направени од памук, малите маици се дише, пријателски за кожата и меки. Имаат ребреста јака која цврсто се вклопува околу вратот. Бебешките маици доаѓаат во исти или повеќе бои кои се чисти и живописни. Овие маици имаат долен раб со двојна игла со конструкција на страничен спој.

R

Им се допаѓа и на купувачите