.

.

Машка Антигва Бела Клемсон Тигри Наследство Пике Поло

Машка Антигва Бела Клемсон Тигри Наследство Пике Поло

DEN 295.68
Износ

Одење некаде каде што вашите редовни Маици Клемсон Тигри нема да го пресечат? Облечете го малку Со Ова Наследство Пике Поло Од Антигва. Одлично за канцеларија или терен за голф, ова поло е совршена комбинација на класа и удобност за секое место. Додадете го ова во вашата колекција Клемсон Тигри денес. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. Машинско перење. Увезени. Везена графика. Краток ракав. Странични поделби на полите. Материјал : 100% Полиестер. Бренд : Антигва. Плакета со три копчиња. Спушти ја опашката.

R

Им се допаѓа и на купувачите