.

.

Киплики На Големо Сончоглед Лен Перница Ќе Ве Однесе Во Сонцето И Среќни

Киплики На Големо Сончоглед Лен Перница Ќе Ве Однесе Во Сонцето И Среќни

DEN 496.64
Износ

Навлака за перница Од Сончоглед Ве Носи На Сонце и Среќенопис : декорација На Домот : кутии За Перници може да се користат за украсување на просторијата. Погоден за дневна соба, спална соба, софа, софа, софа, автомобил, седиште, под, клупа, канцеларија, кафуле, забава итн.Патентот е скриен и мазен, ставете го вметнувањето во него, а потоа можете да ја завршите новата перница.Влошката за перница може лесно да се стави или извади, и можете да ја измиете навлаката за перница во секое време, така што перницата секогаш може да биде чиста и убава.Совети за перење : машинско перење ладна вода одделно, само нежно циркулирајте, ве молиме кликнетенема белење, без предење, без пеглање, ќе изгледа ново.Печатената шема е само на предната страна, задната страна е достапна без печатењекарактеристика : 100% сосема нов и висококвалитетен тип : Перница Материјал : памучна полиестерколор како што е прикажано тип на печатење : еднострано печатењеоблик : квадратна пригода : Дома, канцеларија, автомобил, кафуле итн.Карактеристики : квадратна, удобна, невидлива големина на патент : 45см х 45см / 18 " х 18" (приближно) Белешки : моделот е само на предната страна.Поради различното осветлување и поставките на екранот, бојата на оваа ставка може да биде малку поинаква од сликата.Поради различни методи за рачно мерење, дозволете малку различни димензии.Вклучен пакет : 1 ПАРЧИЊА навлака за перница (не вклучувајќи ја внатрешноста на перницата). Киплики Големо Сончоглед Лен Перница Ќе Ве Однесе Во Сонцето И Среќни Ако Купите Повеќе, МОЖЕТЕ ДА ПЛАТИТЕ ПОМАЛКУ За Секој Производ (Може да се комбинира со различни производи - Применлива Цела Продавница). Декорација на домот : кутии за Перници може да се користат за украсување на просторијата. Погоден за дневна соба, спална соба, софа, софа, софа, автомобил, седиште, под, клупа, канцеларија, кафуле, забава итн. Патентот е скриен и мазен, ставете го вметнувањето во него, а потоа можете да ја завршите новата перница. Влошката за перница може лесно да се стави или извади, и можете да ја измиете навлаката за перница во секое време, така што перницата секогаш може да биде чиста и убава. Совети за перење : машинско перење ладна вода одделно, само нежно циркулирајте, ве молиме кликнете. Без белење, без предење, без пеглање, ќе изгледа ново. Печатената шема е само на предната страна, задната страна е достапна без печатење. Функција : . 100% сосема нов и висок квалитет. Тип : Перница.

R

Им се допаѓа и на купувачите