.

.

eczipvz Шорцеви За Пливање Жени Контрола На Стомакот Женски Смути Основни Цврсти Поцелосни Покриеност Бикини Дното Костим За Капење Темно Сина, XXL

eczipvz Шорцеви За Пливање Жени Контрола На Стомакот Женски Смути Основни Цврсти Поцелосни Покриеност Бикини Дното Костим За

DEN 172.64
Износ

Висок Костум Шорцеви Дното Пливаат Капење Момче Костим За Капење Половината Жените Шорцеви Врвка Скокач Фустан За Постари женитем специфики. Тип На Шема : Печатење. Материјал : Полиестер. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!!. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи). Повод : Дневно, базен, Море. Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини претходно . Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. 1.Материјал : + Спандекс. брзо сушење, високо еластично и дише затворање На Врвки за Влечење 2.Детали : Високиот струк и еластичниот појас со прилагодлива врвка за влечење прават да изгледате попривлечно и поласкаво. Вградените гаќички и малиот дизајн на шлиц-нога прават да се чувствувате поудобно. 3.Лесно Совпаѓање : Шорцевите На Модната табла може да се комбинираат со вашите омилени врвови за пливање, блузи за бикини, блузи, чувари за осип или врвови за јога. 4.Погодни Прилики : овие шорцеви за пливање се достапни за пливање, пешачење, возење велосипед, трчање, јога, пилатес, вежбање и други физички активности. 5.Гаранција за квалитет : Специјализирана За развој на висококвалитетни костими за капење и посветува на обезбедување задоволителна услуга. 6.Забелешка : ве Молиме прочитајте ја нашата табела со големини пред да ја купите. Боите може да бидат малку различни во зависност од компјутерот и поставките. Должина На Облека : Редовна. Стил : Секси, Секојдневен. Пакетот вклучува : 1 Компјутер Костими За Капење Забелешка : . Стил На Ракав : Редовен. Декорација : Никој. Пол : Жени. Сезона : Лето 80% Најлон, 20% Спандекс. Дното со низок пораст се наоѓа под колковите, секси детали за ременот со повеќе јамки на страна. Совршено за мешање и совпаѓање со кој било од нашите отпечатоци или спарување со соодветен врв за бикини.

R

Им се допаѓа и на купувачите