.

.

Кингстон Месинг Кб5616рксл Центри За Реставрација Тапа За Бања Со Скокачки Одвод, Полиран Никел

Кингстон Месинг Кб5616рксл Центри За Реставрација Тапа За Бања Со Скокачки Одвод, Полиран Никел

DEN 3.33
Износ

Класичната уметност од крајот на 19 Век до почетокот на 20 Век е прекрасно огледувана во традиционалниот шарм на оваа славина. Славините се идеални за помали бањи и имаат лесна инсталација со 3 дупки. Реставрација 4-инчен центар постави бања тапа и неговата опремен цврст месинг изградба и премија полиран никел заврши. Донесете ја оваа славина во вашиот дом за да понудите допир на стар дизајн и исклучителни детали. Вклучен е и соодветен одвод на завршницата. Цврста конструкција од месинг и легура на цинк. Дурасеал кертриџ без миење. 1.2 ГПМ/4.5 ЛПМ стапка на проток на вода на 60 ПСИ. 4-13/16" излив висина. 3-1/16" излив дозвола. 3-1/2" излив дофат. Рачките со двојна рачка ги исполнуваат упатствата НА АДА. Завршница отпорна на корозија. Дизајниран за долготрајна издржливост.

R

Им се допаѓа и на купувачите