.

.

Брустер Винипег Слика Текстура Винил Позадина, 20.5-во од 33-фт, 56. квадратни. фт

Брустер Винипег Слика Текстура Винил Позадина, 20.5-во од 33-фт, 56. квадратни. фт

DEN 316.32
Износ

Со добро зачинет изглед, оваа набиена текстура носи сложен дизајн на гипс на ѕидовите. Со можност за прилагодување во бојата на бојата по ваш избор, оваа позадина за бојадисување е во состојба да одговара на различни ентериери. Непастен винил материјал. Нема повторување, случаен натпревар. Чистење и лупење. 20,5-во со 33 стапки долга ролна; Покрива околу 56,4 квадратни метри.

R

Им се допаѓа и на купувачите