.

.

Корки Хром Универзална Рачка За Испирање На Тоалетот 0. лб

Корки Хром Универзална Рачка За Испирање На Тоалетот 0. лб

DEN 591.84
Износ

Дизајнирана да одговара на повеќето тоалети, Универзалната Рачка За Испирање На Тоалетот Корки 6055 Се прилагодува за да одговара на позициите на резервоарот за тоалет од предната, аголната и левата страна. Рачката на рачката е оптимизирана за употреба и со стандардни 2" и со големи 3" тоалетни флапери, како и вентили за испирање во стилот на канистер, додека се прилагодливи за да се елиминира потребата за свиткување за монтирање. Хромираната завршница е одличен начин за надградба на секој тоалет и комплимент за декорот на вашата бања. Лесен за инсталирање, 6055 вклучува : (1) 6055 хромирана рачка, (1) рамна рачка и збир на инструкции за инсталација и хардвер. Рачката на Резервоарот корки дизајнирана за лесно прилагодување и компатибилност со позициите на резервоарот за тоалет од предната, аголната и левата страна. Оптимизиран за употреба и со 2" и 3" Тоалетни Флапери и вентили за испирање во стилот на канистер, обезбедувајќи совршено вклопување за вашиот тоалет. Се одликува со елегантна сребрена завршница и хромирана рачка за модерен и стилски изглед. Вклучува рамна рачка и комплет хардвер за инсталација за практично поставување. Лесен дизајн тежок само 0,35 фунти за инсталација и ракување без напор. Обезбедува сигурно и непречено дејство на испирање за удобно и ефикасно искуство во бањата. Компатибилен со популарните брендови за тоалети, што го прави разноврсен избор за различни поставувања за бања.

R

Им се допаѓа и на купувачите