.

.

Суво Вештачко Лажно Зеленило Растенија Гранка Гранка Куќа Внатрешна Уметност

Суво Вештачко Лажно Зеленило Растенија Гранка Гранка Куќа Внатрешна Уметност

DEN 0.67
Износ

Детали : *35 См Суво Вештачко Лажно Зеленило Растенија Гранка Дрво Филијала Куќа Внатрешна Уметност * Сосема нов И висок квалитет*Изработен од висококвалитетен материјал, потрајни.*Може да ја направи вашата соба поубава и елегантна*Изборна Боја : Бела/Зелена / Кафе (Како Што Покажуваат Сликите)*Материјал : Пластика*Должина : 35 см (Прибл.) Топли совети : за да го постигнете ефектот на сликата, треба да купите 6 парчиња или повеќе. Содржина на пакетот : 1*Симулациона гранка(Вазната и другиот додаток не се вклучени) Забелешка : вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. 35 см Сува Вештачки Лажни Зеленило Растенија Гранка Дрво Гранка Куќа Затворен Уметност. Висок квалитет : нашите производи се изработени од висококвалитетни материјали, производот е издржлив и не е лесно оштетен во процесот на употреба. Флексибилна декорација : Мали орнаменти за декорација на простории, овие внатрешни украси се погодни за прикажување на вашите полици за книги, полици за бањи, масички за кафе, ормари итн. Функција : овој производ има добра функција и висока улога, што ја зголемува удобноста на вашиот живот иesетиката на вашето семејство, правејќи повеќе да уживате во семејниот живот. По продажбата : Ако нашиот производ има какви било проблеми што не ги исполнуваат вашите очекувања, слободно контактирајте не, ние ќе го направиме правилно.

R

Им се допаѓа и на купувачите