.

.

Томасо Чампа Елита Фигура

Томасо Чампа Елита Фигура

DEN 799.52
Износ

Снимајте ја акцијата за издувување На Superstarsвездите СО оваа елитна акциона фигура За Колекција Со една од најголемите личности и шампиони НА WWE, оваа смела и шарена фигура е приближно 6 инчи и доаѓа подготвена да направи хаос веднаш Надвор Од кутијата Фигурата има луксузна артикулација за повеќе начини за позирање и играње, Вистински ДЕВИЗЕН КУРС подобрени детали за лицето за автентичност слична на животот, wwe прстенеста опрема и иконски додатоци, сите со неверојатни детали ЈА доловува УНИКАТНАТА ЛИЧНОСТ на суперѕвездата. Добијте ги сите Бројки За Колекција На Wwe Елита и оставете ги собирањето и битките да започнат секоја продадена одделно, предмет на достапност. Боите и украсите може да варираат. WWE Томасо Ciampa Елита Акција Бројки (6") Возраст : 8 години И Повеќе. Оваа акциона фигура На Елитната Колекција НА WWE ја доловува акцијата за издувување. Една од најголемите личности и шампиони НА WWE, оваа приближно 6-инчна фигура е подготвена да направи хаос веднаш од кутијата. Неверојатни детали ја доловуваат личноста На Суперѕвездата со овие луксузни карактеристики : артикулација за позирање и играње акција, Вистински ДЕВИЗЕН курс подобрени детали за лицето за животна автентичност, wwe прстен опрема и иконски додатоци за додадена вредност на игра. Совршен за УНИВЕРЗУМОТ НА WWE и собирање. Добијте ги сите Бројки За Колекција На Wwe И оставете ги битките да започнат.

R

Им се допаѓа и на купувачите