.

.

Хартија Чиста Низа Вратоврска Подарок Кеси, Бела, 5.5, 1 Пакет

Хартија Чиста Низа Вратоврска Подарок Кеси, Бела, 5.5, 1 Пакет

DEN 149.44
Износ

Џем-Хартијата нуди широк спектар на пликови во боја, пластични пликови, шарена хартија, две џебни папки за презентација, торби за подароци, портфолија и кутии за подароци за да им помогнат на бизнисите и поединците да изгледаат професионално, креативно и паметно. За бизнисите, производите ОД ЏЕМ се совршени за да го привлечат вниманието на клиентот или клиентот или да облечат извештај, пошта или презентација. За поединци, нашите производи се одлични и за personal работи. Без разлика дали организирате семејна забава, испраќате пријателско писмо, добивате нови канцелариски материјали или се забавувате со уметност и занаети, го имаме токму она што ви треба. Џем Хартија И Плик Боја : Бела мала чиста торба. Големина : 4 х 5 1/2 инчи. Количина : Се Продава Поединечно. Со чиста завршница и вратоврска за влечење, овие чанти се достапни во повеќе големини и бои, така што ќе ја најдете совршената торба за подароци за секоја пригода . Овие чанти се совршени за добри чанти, услуги за забави или за чување накит и други помали предмети.

R

Им се допаѓа и на купувачите