.

.

Виикеи Женски Џемпери Кардиган Џемпери За Жени Плус Големина Модни Жени Обични В-Вратот Шупливи Плетени Елек Џемпер Елек

Виикеи Женски Џемпери Кардиган Џемпери За Жени Плус Големина Модни Жени Обични В-Вратот Шупливи Плетени Елек Џемпер Елек

DEN 0.33
Износ

Модни Жени Обични В-Вратот Шупливи Плетени Елек Џемпер Елек Карактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневен Дуксер,Долг Ракав,Хеџинг ,Маица Со Пуловер,Секојдневни блузи,Печатени За Ноќта на Вештерките,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза. 2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни.3.Специјалниот дизајн На Печатени Дуксери го прави посекси и попривлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За, Зима и Пролет.5. ЗАБЕЛЕШКА : рачно или нежно перење во машина во ладна вода / избелувајте / исушете Ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : Сезона : Aut/Пролет/Зима Пол : Жени, Девојка Пригода : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Полиестерпродукција : Печатена Јака : Стил со долги ракави : Секојдневен, Модна Должина : Редовно Како да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски џемпер Size Size USUKEUBust Waist Length SSmall4834105cm/41.34"105cm/41.34"64cm/25.20"MMedium61036110cm/43.31"110cm/43.31"65cm/23.62"LLarge81238115cm/45.28"115cm/45.28"66cm/25.98"Size : SSize : Small US : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 105cm/41.34"Waist : 105cm/41.34"Length : 64cm/25.20"Size : MSize : Medium US : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 110cm/43.31"Waist : 110cm/43.31"Length : 65cm/23.62"Size : LSize : Large US : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 115cm/45.28"Waist : 115cm/45.28"Length : 66cm/25.98" Женски џемпери,џемпери од кардиган за жени,џемпер за ноќта на вештерките,исечен џемпер,розов џемпер,летни џемпери за жени 2023 година,џемпери за жени,џемпери за кардиган за жени,џемпери за жени дозвола 5 5.00, џемпери за жени плус големина. Карактеристики : Краток стил, 3/4 ракави, преден отворен плакет, ребрести ракави и полите, мек, флексибилен, тенок фит, лесен кардиган погоден за целогодишно носење, одржува удобен стил, е задолжителен за вашата гардероба. Модно Совпаѓање : Совршено одговара на секоја облека или фустан, со сорти на летни/пролетни бои кои лесно се совпаѓаат. Удобен И Разноврсен Џемпер, изработен од растеглива ткаенина што дише,не премногу густа или тенка и добро се вклопува, одржува пријатна. Wiikei Женски Џемпери Кардиган Џемпери За Жени Плус Големина Модни Жени Обични V-Вратот Шупливи Плетени Елек Џемпер Елек.

R

Им се допаѓа и на купувачите