.

.

Торба за подароци за време на одмор, режим на Божиќ, игри, Божиќ, црвена, сребрена, зелена, хартија

Торба за подароци за време на одмор, режим на Божиќ, игри, Божиќ, црвена, сребрена, зелена, хартија

DEN 3.00
Износ

Дајте го подарокот за распоред на празникот кога ќе ги завиткате подароците во режимот за време на празниците на торбата за подароци. Оваа забавна торба за подароци има црвена позадина со "XMAS режим на " напишано во метални сребрени букви и зелени ленти по страните. Само додадете малку хартија за ткиво или закачете лак на рачките и подготвено е да одите. Пар со други материјали за завиткување на време на одмор за да се создаде крајната вибрација за празници. Поедноставете ја сезоната кога го користите режимот за време на празниците на вреќата за подароци. Рачките на црвената лента овозможуваат лесен транспорт . ознака за подароци во форма на контролер на играта виси од рачките на лентата . лесен и еднократно.

R

Им се допаѓа и на купувачите