.

.

Каролини Богатства CK4763PW Девон Повторно Мачка Среќен Божиќ Платно Ткаенина Декоративна Перница, 12H x16W, разнобојни

Каролини Богатства CK4763PW Девон Повторно Мачка Среќен Божиќ Платно Ткаенина Декоративна Перница, 12H x16W, разнобојни

DEN 431.84
Износ

Каролини Богатства CK4763 PW1216 Девон Рекс 2 Мачка Среќен Божиќ Платно Ткаенина Декоративна Перница, 12h x16 W, Разнобојна Платно Ткаенина Декоративна Перница со раса специфични Девон Рекс уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете Го божиќниот празник со Оваа божиќна украсна Перница. Оваа Платнена Ткаенина Декоративна Перница е од колекцијата На Богатства На Каролини Среќна Елка. Додадете боја на вашиот еднобоен мебел за внатрешен двор или надворешен простор за седење со нашите уметнички дела во целосна боја надворешни перници. Приближно 12 инчи на 16 инчи измерени од аголот на перницата. 100% полиестер Ткаенина Перница Измама со перница форма. Оваа перница е направена од каролини Богатства нов материјал кој е ткаен за да биде отпорен на вода. Оваа мека платнена ткаенина може да се користи внатре на каучот или надвор на дворот, тремот или верандата. Ние ја обојуваме ткаенината со бои кои се брзи во боја и изградени за да се справат со времето. Три парчиња ткаенина се зашиени заедно за да се создаде измама, а потоа во внатрешноста на измамата се става полиестерска влошка за да се формира перницата. Перницата е преполнета и ја задржува својата форма. И измамата и влошката за перница се . Сите перници се рачно изработени и може малку да се разликуваат по големина. Оваа Перница е од каролини Богатства Мачки категорија на производи. Отпорна На Вода Целосна Боја Обоена Ткаенина, Вклучува форма на покривка и Перница,Ткаенина Отпорна на Мувла, Отпорна На Дамки Од Полиестер, Отпорна На Бледнее.

R

Им се допаѓа и на купувачите