.

.

Печурка за вратоврска боја машка графичка мета

Печурка за вратоврска боја машка графичка мета

DEN 2.00
Износ

Оваа машка графичка печатена печата за печурки е привлечен додаток на обична гардероба. Има кратки ракави и врат на екипажот и има впечатлив дизајн во форма на габа во центарот. Оваа удобна графичка графичка вратоврска е направена со мека памучна ткаенина и е достапна во низа стандардни големини. Печурка за вратоврска за кратки ракави за маж : кошула за вратоврска од печурки. 100% памучна ткаенина. Краток ракав. Вратот на екипажот. Дизајн на ткаенини : Tie-Dye. Достапно во S, M, L и XL.

R

Им се допаѓа и на купувачите