.

.

Цимери Стапчиња Бисер Шестоаголник Кора и Стап Заден Дел По Пакет

Цимери Стапчиња Бисер Шестоаголник Кора и Стап Заден Дел По Пакет

DEN 417.92
Износ

Сакате да ја ажурирате кујната или бањата? Преуредување на вашите ѕидови и да се создаде дизајнер позадина во ниеден момент со овие Кора И Стап Бисер ШЕСТОАГОЛНИ СТАПЧИЊА Од Цимери Декор. Брзи, забавни и достапни, СТАПЧИЊА изгледаат и се чувствуваат како вистински плочки и примена не може да биде полесно. Само излупете ја и залепете ја на која било рамна површина. Нема потреба од цемент или инјекциска смеса. СТАПЧИЊАТА лесно се сечат (со помошен нож или ножици) за да можете да работите околу незгодни точки, простори и агли. Инсталирањето Стапчиња го намалува времето за инсталација за повеќе од половина! Може да се примени преку постојните стакло или керамички плочки! - Големина на плочка 10,5 "х 10,5" - Лесна за нанесување : само излупете и залепете-Не е потребна инјекциска смеса-Димензионална завршница за вистински изглед - Покрива приближно 2,60 квадратни метри. фт.

R

Им се допаѓа и на купувачите