.

.

Кендал + Кршен кадифена кошула со кршен кадифена кошула

Кендал + Кршен кадифена кошула со кршен кадифена кошула

DEN 240.00
Износ

Добијте го најдоброто од двата света со оваа Кендал + Кајли собрана со кадифена кошула за јуниори. Лесно, но сепак ласкаво, вградениот изглед има предниот дел од копчето со детали за да се потенцира половината. Изработено во кршен кадифе, тоа е изглед на внимание што ве тера да се чувствувате веднаш да се подготвите. Спарете го со чизми со потпетици и тргнете се за следната ноќ ноќ! Материјал : 96% полиестер/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : вграден. Должина : хитови на средината на бутот. Затворање : Предниот дел од копчето. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Мека кршен кадифена ткаенина; В-врат со јака од трева; Рушен фронт. Јуниорите ја смачкаа кадифената кошула од Кендал + Кајли. Кендал + Кајли Јуниор го разоткриваше кадифениот преден фустан.

R

Им се допаѓа и на купувачите