.

.

Madden Nycенски Chunky Lug Fight Coots, големини 6-11

Madden Nycенски Chunky Lug Fight Coots, големини 6-11

DEN 0.67
Износ

Опремени со стил, овие бујни борбени чизми од Мадден Cујорк имаат класична силуета инспирирана од 90-тите години. Со дизајн на чипка за прилагодливост, овие борбени чизми имаат внатрешен поштенски патент за лесна функционалност за вклучување и пена за додадена удобност. Обични и ладни, спарете ги овие чизми со здолниште или потресени фармерки за разноврсен изглед. Материјал : Рачно изработени материјали горе; Управувачки материјали од надворешната страна. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Затворање на чипка со внатрешен поштенски патент. Карактеристики : Индол за удобна пена; флексибилна надворешна плоча; Детали за заварување на бод. Chубезни борбени чизми на жените од Мадден Cујорк.

R

Им се допаѓа и на купувачите