.

.

Ournourneуни колекција жени Танги Тру удобна пена мулти -каиш рамни сандали

Ournourneуни колекција жени Танги Тру удобна пена мулти -каиш рамни сандали

DEN 239.68
Износ

Ставете малку пип во вашиот чекор со колекцијата Tangie By Journee. Оваа сандала стилизирана со флип-флоп е на врвот со вегански кожени ленти на глуждот за современ изглед. Подножјето со удобност од 4 мм TRU ™ Footed обезбедува совршена количина на поддршка, а браздената трим додава искра. Во колекцијата Journee, нашите стилови на сандали ќе бидат совршени за секоја пригода. Без разлика дали тоа е формален, деловен или обичен фустан, овие сандали ќе бидат совршен натпревар. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : Мулти -стрип. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . сандали. Секојдневен.

R

Им се допаѓа и на купувачите