.

.

Без граници мажите џемперки за екипаж

Без граници мажите џемперки за екипаж

DEN 384.00
Износ

Опуштете се и уживајте во вкупната удобност и врвна мекост на француската џемпер на територите на границите. Lивечен изглед и опуштено вклопување, направете го овој врв сето тоа, а потоа и некои. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 "и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : Долги. Ockебови : Ниту. Пол.

R

Им се допаѓа и на купувачите