.

.

Stuple Industries Wimsical Cheetah цвет круна сликарство бела врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Tava Studios

Stuple Industries Wimsical Cheetah цвет круна сликарство бела врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Tava Studios

DEN 430.24
Износ

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 17 x 1,5 x 17 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : гепард, цицач, диви животни, животински, цветен дизајн, цветниот аранжман, цвет, растение, цвет, цветен букет, птица. Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од 3,5 инчи дебела. Боите со монтирани рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . Дизајн од студиото Тава.

R

Им се допаѓа и на купувачите