.

.

Геометриска перница за печатење

Геометриска перница за печатење

DEN 2.33
Износ

Опкружете го вашиот дом со низа есенски цветни дизајни! Со топли тонови и спокоени слики, колекцијата на цветни обрасци на Дејзи ќе го подобри вашиот декор на домот! Сигурно ќе се за inубите во добредојденото чувство дека овие дизајни го носат во вашиот дом! Геометриска перница за печатење на Wenstry : Мека вртена полиестерска надворешност. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Faux down. Зашиено затворање/квадрат/реверзибилно. Препорачано место чисто.

R

Им се допаѓа и на купувачите