.

.

Мојот живот како фустан од сенка од виножито за кукли од 18 ”

Мојот живот како фустан од сенка од виножито за кукли од 18 ”

DEN 1.33
Износ

Без разлика дали станува збор за пролетната прошетка во паркот или играчот, вашето малечко ќе сака да го облекува својот живот како кукла во мојот живот како фустан од ленти за сенка на виножитото. Овој разнобоен фустан има шарено здолниште, појас на половината и розов врв, со розови и бели маргаритки. Тоа е одличен додаток на гардеробата на куклата од 18 години на вашето мало. Мојот живот како фустан со ленти со сенка на виножитото е прекрасна облека за саканата кукла на вашето малечко, без разлика каква е приликата! 18 ”кукла не е вклучена. Мојот живот како сенка од виножито се облекува за 18 ”кукла совршено големина за моето малечко мојот живот како кукла од 18 години. Вклучува разнобоен фустан со појас здолниште. Карактеристики на Daisy Design и шарено здолниште. За 18 ”кукли. Еден дел од целата колекција на кукли „Мојот живот како“ (кукли и други додатоци се продаваат одделно). Препорачано за деца на возраст од 5 и повеќе години. Димензии на производот : 1 ”x 2,15” x 3.41 ”. Тежина на производот : .25 фунти. Не се потребни батерии. 18 ”кукла не е вклучена.

R

Им се допаѓа и на купувачите