.

.

Каролини Богатства CK5344SH Wicungna Или Викуна Љубов Поводник Или Држач За Клучеви, Црвена, 7Hx4.25W, разнобојни

Каролини Богатства CK5344SH Wicungna Или Викуна Љубов Поводник Или Држач За Клучеви, Црвена, 7Hx4.25W, разнобојни

DEN 1.33
Износ

Каролини Богатства CK5344 SH4 Викуна Или Викуна Љубов Поводник Или Држач За Клучеви, Црвена, 7 Hx4.25 W, повеќебоен Поводник или Држач За Клучеви со специфични уметнички дела Викуна или Викуна од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прослават денот на Вљубените празник со овој денот на Вљубените декоративни Ѕид Кука. Овој Поводник или Држач за Клучеви е од колекцијата Богатства На Каролини Љубовта е. Плочката е направена од тврда плоча и е монтирана на метален правоаголник. Куката виси надолу од металната плоча во задниот дел и е околу 2 12 во. од основата. Куката се отвора околу 1 инчи. Закачалката е прикачена на металната плоча и е околу 1 12 инчи. долго. Многу простор за закачување со помош на завртка или облога . Одлично за домот или канцеларијата да држат поводници за клучеви или речиси што било.Димензија-4,25 х 1 х 7 инчи. Тежина на предметот-0,25 килограми. Оваа Ѕидна Кука е Од каролини Богатства диви Животни категорија на производи. Плочката е направена од тврда плоча и е монтирана на метален правоаголник.

R

Им се допаѓа и на купувачите