.

.

Добиената дневна соба на камен-темелник поставена со 36 l масичка за кафе, крајна маса и маса конзола на ТВ софа

Добиената дневна соба на камен-темелник поставена со 36 l масичка за кафе, крајна маса и маса конзола на ТВ софа

DEN 0.67
Износ

Украсете ја вашата дневна соба со оваа нова иновативна конструкција. Современата, индустриска дневна соба обложена со бетон, поставена со челична рамка, ќе понуди нов нов изглед за вашата дневна соба. Врвото од дрво со облога од бетон, обезбедувајќи модерен изглед. Табела Севкупни димензии : 36 во W x 24 во D x 18 во H. Димензии на полицата за масички за кафе : 28 1/2 "W x 20 3/4" D x 12 1/4 "H. Табела за кафе од подот до долниот полица : 4 ". Крајна табела : Висина на полицата : 21 3/4 "; Димензии : 19 1/4" W x 13 3/4 "г. Конзола Табела Димензии на полицата : 40 1/4" W x 10 3/4 "D x 24 3/4" H . Совршен за помали простори, но нуди пространа врвна и полица за дополнително складирање. Современ, индустриски стил со отворен дизајн на X-рамка за ажурирање на кој било простор. Челични нозе обложени со прав. Лесен за склопување.

R

Им се допаѓа и на купувачите