.

.

Гербер со долги ракави екипаж на екипажот на вратот од пижами за печатење на животински пижами

Гербер со долги ракави екипаж на екипажот на вратот од пижами за печатење на животински пижами

DEN 399.84
Износ

Однесете го да истражува со овој 2-пакет на спиење на момчињата на момчињата ‘n претстави! Тој ќе го сака мекото чувство на 100% памучен материјал против неговата деликатна кожа. Облеките на овие две момчиња се совршени да го извадат во градот, бидејќи обајцата имаат симпатични отпечатоци, а предниот патент го прави лесно менување! Едниот има тема надвор од овој свет, додека другата има симпатична тема на диносаурус. Овие две претстави за спиење, исто така, прават одлични пижами! Тие се меки, пријатни и ќе го задржат пријатно топло и за дремките и за спиењето. Облеките се нозе за дополнителна топлина и вклучуваат прилепување на патентот за да се спречи иритација. Плус, нема потреба да се стрес во текот на денот на алиштата! И двете претстави за спиење се мијат машини и машини што се сушат за да ви го олеснат животот. Овој 2-пакет прави одличен подарок за секоја мајка или мало момче што го познавате и го сакате. Вклучува 2 претстави за спиење. 100% памучен дрес и ребра. НБ-6-9м. Уметноста е вез. Увезени. Машинско миење/сушење суво.

R

Им се допаѓа и на купувачите