.

.

Швајцарски технолошки девојки Пуфер Парка јакна, големини со 4-18

Швајцарски технолошки девојки Пуфер Парка јакна, големини со 4-18

DEN 0.33
Износ

Швајцарската технологија го прави тоа повторно со оваа парка за девојчиња што е совршено за секојдневно носење во текот на студените месеци. Со безбедна плоча за копче и предвремено копче, оваа парка за девојчиња има дизајн со качулка за дополнително покритие и еластична половината за удобно вклопување кога е во движење. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Тежина : Средна тежина. Јака : стојат јака. Затворање : Предно затворање на поштенски патент со плоча за копче Snap. Ракави : Долги ракави со врзани манжетни. Ockебови : Предни џебови. Карактеристики : прикачен аспиратор со факс на крзно; еластична половината за дополнителна удобност; Отпорен на вода и ветер. Девојки со качулка Парка од Швајцарија Техника.

R

Им се допаѓа и на купувачите