.

.

Женски Плус Печатени V-вратот Маица w Страна Ширинг

Женски Плус Печатени V-вратот Маица w Страна Ширинг

DEN 2.67
Износ

Само Мојата Големина Женски Плус-Големина Краток Ракав V-Вратот Графички Маица Со Странични Ширинг Нежно разгранети страни додадете ласкава дефиниција форма. Хип-крие подолга должина. Вратот на грбот со лента од ткаенина се спротивставува на откинување и истегнување. Целата удобност На Мојата Големина Од Ханес со нашата позната јака без ознаки. 44% Вискоза/30% полиестер/26% памук. 4 XL.Црна. Жени. Само Мојата Големина. В-Вратот. Краток Ракав.

R

Им се допаѓа и на купувачите