.

.

Гербер бебе дете дете девојче руно фустан со сет на облеки за хулахопки

Гербер бебе дете дете девојче руно фустан со сет на облеки за хулахопки

DEN 3.00
Износ

Чувајте ја нејзината симпатична, пријатна и удобна со фустанот со долги ракави од 2 парчиња на овие девојки и фустани со нозе поставени од Гербер! Оваа облека е комплетна со пријатна фустан од руно и соодветен пар на нозе хулахопки за лесна облека што е подготвена за секоја пригода. Мекиот фустан од руно има две прилепувања во задниот дел за лесно облекување и широко распрскувачи со слоевити на дното за дополнителен стил. 100% ткаенина од полиестерска микрофлече е истегната за лесно движење за да остане во чекор со вашето активно малечко. Во нозете плетени хулахопки има џебови на потпетици за да ги задржи на своите пријатни нозе. Координативните бои и дизајнот ви овозможуваат да ги спарите овие заедно за да создадете симпатичен изглед како-е или да добиете креативно и да ги мешате и да одговараат на овие со други омилени за да создадете нов изглед. Детали за скапоцени вез додаваат на забавата! Машината за миење и сувата ткаенина е едноставна за чиста и лесна за грижа, правејќи го животот помалку комплициран за мама. Гербер бебе дете девојче девојче руно фустан wi.

R

Им се допаѓа и на купувачите