.

.

Едноставно Маргаритка 16 16 Стеснете Ја Перницата За Печатење Со Лента За Јаз, Зелена

Едноставно Маргаритка 16 16 Стеснете Ја Перницата За Печатење Со Лента За Јаз, Зелена

DEN 543.84
Износ

Украсете го и персонализирајте го вашиот дом со перници кои отелотворуваат боја и стил, Од Едноставно Маргаритка. "Едноставно Маргаритка 16" х 16 " Стеснете Ја Перницата За Печатење На Лентата Со Јаз : Мека Вртена Полиестерска Надворешност. Неверојатни Дизајни Отпорни На Временски Услови. Мувла И Мувла Отпорни. Факс Долу. Зашиено Затворање/Квадрат/Реверзибилно. Место Чиста Препорачува. ".

R

Им се допаѓа и на купувачите