.

.

Девојките Со самодоверба Врзуваат Преден Џемпер Хачи и Соодветни Џогери, Комплет Облека Од 2 Парчиња, Големини 7-16

Девојките Со самодоверба Врзуваат Преден Џемпер Хачи и Соодветни Џогери, Комплет Облека Од 2 Парчиња, Големини 7-16

DEN 2.67
Износ

Пријатна облека= најдобро носење. Чувајте го вашето малечко удобно (и слатко!) Во Комплетот облека од 2 Парчиња На Самодовербата со џемпер хачи со вратоврска, носејќи трендовски во нејзините секојдневни денови. 2-парче облека сет вклучува : џемпер и џогери. Џемпер : вратот на екипажот; вратоврска-напред; капка рамо; двобоен печатење. Џогери : еластичен струк; заострени нозе; ребрести манжетни. 97% Полиестер/3% Спандекс. Машина за перење. Увезени. 2-Парче Облека Поставена За Девојки од Самодоверба.

R

Им се допаѓа и на купувачите