.

.

Гранат И Бела ЦЗ Стерлинг Сребрена Круг Хало Приврзок, 18

Гранат И Бела ЦЗ Стерлинг Сребрена Круг Хало Приврзок, 18

DEN 767.20
Износ

Класичниот стил го исполнува трендовски дизајн со скапоцен камен од гранат од 6 мм опкружен со квадратен ореол од бели КАМЕЊА ЦЗ, вклучувајќи ја и бејл, на овој приврзок. Достапни се и соодветни обетки (се продаваат одделно). Изработени во сребро. ЦЗ стоунс. 6мм гранат.

R

Им се допаѓа и на купувачите