.

.

ЕВ од Елен Деџенерис Loveубов Сенка Худи женски

ЕВ од Елен Деџенерис Loveубов Сенка Худи женски

DEN 2.67
Износ

Поштенски худи да се сака засекогаш, донесена од ЕВ1 од Елен Деџенерис. Фатете ја вашата нова најдобра пријателка, кошула со качулка со убов со убов отпечатена на задниот дел и тргнете се за да го сретнете денот. Исклучиво на. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36". Моделот носи големина M. Hood; влечење. Затворање на преден патент. Отворени предни џебови. Ребрести манжетни и полите. Достојни за танцување : „Loveубов“ на графиконот на задниот дел со својата мека, чувствувана завршница . 95% памук/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. ЕВ1 од Елен Дегенерес, женски целосен зип-зип. Овој инклузивен бренд од Елен Деџенерис беше буквално направен да „стави насмевка на лицето на сите!“ Не само што сè е прифатливо, туку и се е пријатно. Ова се облека што ви овозможуваат да се чувствувате добро во вашата кожа.

R

Им се допаѓа и на купувачите