.

.

Женска Оригинална Универзална Сандала Светло Бело-1003987-Brwh Голем СВЕТЛО БЕЛ

Женска Оригинална Универзална Сандала Светло Бело-1003987-Brwh Голем СВЕТЛО БЕЛ

DEN 271.84
Износ

Оригиналната Универзална Сандала На Тева Светло Бела-1003987-Брух Голема СВЕТЛО БЕЛА Од големиот кањонски сплав во 1984 година до пристаништата, наведнувањата и тротоарите низ целиот свет, една Од првите сандали на Тева е доказ за безвременската удобност и утилитарниот стил.• Најдобро за : целодневно носење фестивалско носење, шетање низ градот, водени активности• брзо суво плетење направено од рециклирана пластика со помош НА полиестерско предиво што може да се следи, може да се потврди од • Унифи®, овие сандали заштедуваат 4 пластични шишиња да завршат на депонии• Универзалниот Систем за Врзување и рециклираната полиестерска мрежа погодна за земјата ја поддржува вашата нога и се спротивставува на злоупотреба, повеќе точки на прилагодливост ви овозможуваат да бирате во апсолутно совршено вклопување• лесно затворање со кука И јамка Брзо Се Вклучува И исклучува И го добива вклопувањето правилно• обликувана ева средна ѓон со вендузи за потпетици и КОЛАЧЕ со лак за дополнителна поддршка< тева оригинална универзална сандала-светло бело-9.

R

Им се допаѓа и на купувачите