.

.

Женски Дуксери За Ноќта На Вештерките Тиква Лице Со Долги Ракави Дуксери Со Качулка Со Качулка Секојдневен Лабав Пуловер

Женски Дуксери За Ноќта На Вештерките Тиква Лице Со Долги Ракави Дуксери Со Качулка Со Качулка Секојдневен Лабав Пуловер

DEN 2.67
Износ

Кому Жени Пуловер Со Качулка За Ноќта На Вештерките, Дуксер Со Печатена Шема Со Долги Ракави Од Тиква, S-XXXLtt TTTTTTTTTT T T T T T T29.13 t Bust : t34. 65 tsleve : t25. 59 t Shoulder : t15.35 . М Т Врвови Должина : т29, 53 t Bust : t36, 22 tsleve : t25, 98 t Shoulder : t15, 75 . L t Врвови Должина : t29. 92 t Bust : t37. 80 tsleve : t26. 38 t Shoulder : t16. 14 . XL Ttops Должина : t30. 31 t Bust : t39. 37 tsleve : t26. 77 t Shoulder : t16. 54 . XXL t Tops Должина : t30. 71 t Bust : t40. 94 tsleve : t27. 17 t Shoulder : t16. 93 . XXXL Ttops Должина : t31, 10 t Bust : t42, 52 tsleve : t27, 56 t Shoulder : t17, 32 . Спецификации : . Материјал : мешавина од памук. Сезона : Пролет/ Aut/ Зима. Пол : Женски. Боја : Сина/ Бела/ Кајсија/ Портокалова/ Виолетова/ Розова. Шема : печатење на лицето од тиква. Јака : Со Качулка. Должина На Ракавот : Долго. Стил : Секојдневен/ Модерен/ Празничен. Прилика : Дневно/ Забави/ Одмор/ На Отворено/ Празници/ Ноќта На Вештерките. Содржина на пакетот : 1 х Жени Пуловер. Ветување : Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од висококвалитетна ткаенина од памучна мешавина, мека и пријателска за кожата, отпорна на абење и еластична, дише и апсорбира пот, добри термички перформанси, удобни за носење. Печатени Обрасци за ноќта на вештерките : пуловерот со качулка со долги ракави во лабав стил е дизајниран во класичните печатени обрасци за лице од тиква, што ги прави светлите бои не лесно да исчезнат или да се деформираат. Ве молиме нарачајте 1 или 2 големина на големина : S,M,L, XL.ве Молиме земете ја нашата табела со големини како референца пред да ја нарачате.ЗАБЕЛЕШКА : Жените Со Облини, Препорачуваат Големина До Боја : бела/ сина/ портокалова/ кајсија/ розова/ виолетова. Прилики : Идеален И За внатрешни и за надворешни настани, совршен за Ноќта на Вештерките, домашна облека, забава, одмор, одмор, патување, запознавање, шопинг и секојдневен живот итн. Широка Употреба : Многу модерен со спортски чевли, кожени чевли, плимсоли, високи потпетици, фармерки, спортски панталони, јакна, ранец, чанти, торби со едно рамо и така натаму.

R

Им се допаѓа и на купувачите