.

.

Сејуригаока Бебе Девојка Со Долги Ракави Ромпер И Трегер Здолниште Лента За Глава

Сејуригаока Бебе Девојка Со Долги Ракави Ромпер И Трегер Здолниште Лента За Глава

DEN 3.33
Износ

Бебе девојки еднобојно боди цветен суспендер здолниште и комплет лента за глава - совршен костум за здолниште може да ги направи вашите девојки есенски освежувачки и удобни, полни со енергија и виталност. Овој секојдневен краток ракав блузи и возбудува а-линија здолниште костум е совршен за деца роденден. Големина шема : . Големина (см). 70t Bust : t46ttops должина : t38tskirt должина : t23пресврт : t36t Age : t0-6 Месеци. 80t Bust : t48ttops должина : t40tskirt должина : t25пресврт : t38t Age : t6 - 12 Месеци. 90t Bust : t50ttops должина : t42tskirt должина : t27пресврт : t40t Age : t12 - 18 Месеци. 100t Bust : t52ttops должина : t44tskirt должина : t29пресврт : t42таге : t18 - 24 Месеци. Големина (инч). 70t Bust : t18. 11ttops должина : t14. 96tskirt должина : t9. 06 пресврт : t14. 17t Age : t0-6 Месеци. 80t Bust : t18, 9 ttops должина : t15, 75tskirt должина : t9, 84 пресврт : t14, 96t Age : t6 - 12 Месеци. 90t Bust : t19, 69ttops должина : t16, 54tskirt должина : t10, 63пресврт : t15, 75t Age : t12 - 18 Месеци. 100t Bust : t20, 47ttops должина : t17, 32tskirt должина : t11, 42пресврт : t16, 54t Age : t18 - 24 Месеци. Спецификација : . Материјал : памук, полиестер. Стил : Слатка. Шема : Цвет. Соодветна сезона : Пролет, aut. Применлив пол : Девојчиња. Изборна боја : Црвена, виолетова, розова. Забелешки : . 1. Горенаведените податоци рачно се мерат и е дозволена грешка од 1-3 см. 2. Поради различни дисплеи и светла, може да има грешки во боите. Ве молиме погледнете ги вистинските ставки. Содржина На Пакетот. 1 * Топ + 1 * Здолниште + 1 * материјал погоден за Кожата на Лентата за Глава : Изработен од висококвалитетен памук и полиестер, дише и лесен, мек на допир и удобен за носење и без оштетување на кожата на бебето. Уникатен дизајн : свежа еднобојна тркалезна врата со пуловер со долг ракав, еластично здолниште за суспендирање со цвет со цвет, ги прави и комплетите и девојчето послатки. Целосно совпаѓање : може да се совпадне со патики, овие секојдневни врвови и комплети здолништа може да се носат како комплет од две парчиња или да се носат одделно, да ја направат вашата девојка попривлечна. Применливи прилики : оваа облека поставена со лента за глава е погодна за носење во секоја пригода : секојдневно носење, роденден, забава, крштевање, туш за бебиња, ден на семејството и така натаму. Идеален подарок : Особено погоден за детски ден, роденден или кој било друг празник, како внимателен подарок за вашите сакани деца или пријатели деца, тие мора да бидат многу среќни.

R

Им се допаѓа и на купувачите